Pomoc assistance dla Klientów z Ukrainy


2022-04-01
Hyundai Motor Poland wraz ze swoją siecią dealerską wspólnie z Europ Assistance Polska przygotowali dla Klientów z Ukrainy, którzy posiadają pojazdy marki Hyundai, bezpłatny, roczny dostęp do pomocy assistance. Ochrona zapewnia organizację i pokrycie kosztów pomocy na drodze na terenie Polski.

Akcja bezpłatnej rejestracji pojazdów w programie trwa do 1 lipca 2022 r. Szczegóły programu są dostępne w autoryzowanych serwisach Hyundai.

Wychodząc naprzeciw trudnej sytuacji klientów z Ukrainy Hyundai jako pierwsza firma motoryzacyjna w Polsce, przygotowała specjalną akcję, gwarantującą roczną, bezpłatną pomoc assistance na terenie naszego kraju.

W sytuacji awarii, czy wypadku, właściciele pojazdów marki Hyundai mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy assistance, organizowanej przez Europ Assistance Polska. Wystarczy kontakt z Centrum Alarmowym, żeby skorzystać z np. usprawnienia pojazdu czy holowania do najbliższej ASO. Ponadto, jeżeli w wyniku unieruchomienia pojazdu, który nie może być usprawniony tego samego dnia, Klient może skorzystać z samochodu zastępczego, albo jednego z dodatkowych świadczeń tj. zakwaterowania w hotelu, czy transportu do miejsca zamieszkania lub miejsca docelowego podróży.

Misją naszej firmy jest pomaganie klientom w trudnych momentach. Wyobrażamy sobie, jak dla obcokrajowca stresująca może być sytuacja stłuczki, czy awarii pojazdu. Szczególnie w obecnej sytuacji, chcemy wesprzeć Klientów Hyundai i zaoszczędzić im dodatkowych trosk, dlatego postanowiliśmy wspólnie z Hyundai i siecią autoryzowanych Dealerów zorganizować specjalną akcję – mówi Marcin Zieliński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska.

 

Nadesłał:

Europ Assistance Polska

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl