Europ Assistance Polska z ofertą ubezpieczenia assistance dla klientów porównywarki Rankomat.pl


2022-04-14
Europ Assistance Polska wspólnie z Rankomat.pl uruchomiła nową usługę dla klientów porównywarki. Od kwietnia klienci mogą zakupić samodzielny produkt assistance samochodowy, zarówno krótko, jak i długoterminowy.

Oferta dostępna jest w czterech wariantach i w zależności od wybranej opcji obejmuje zakresem terytorialnym Polskę
i Europę.

Oferta została przygotowana specjalnie z myślą o klientach, którzy oprócz posiadanego ubezpieczenia OC/AC potrzebują dodatkowej ochrony, która zapewnia pomoc na drodze, w sytuacji awarii, wypadku, czy kradzieży pojazdu.

Pomoc dostępna w czterech wariantach (Mini, Komfort, Rozszerzony, VIP) jest dedykowana posiadaczom aut osobowych i pojazdów dostawczych do 3,5 tony. Assistance krótkoterminowy można nabyć na okres 4, 9, 16 i 31 dni, natomiast assistance długoterminowy obejmuje roczną ochronę ubezpieczeniową. W ramach assistance krótkoterminowego klienci mają zagwarantowaną możliwość skorzystania z jednej interwencji, natomiast assistance długoterminowy przewiduje cztery interwencje w roku ubezpieczeniowym.

 Każdy wariant gwarantuje dostęp do usprawnienia pojazdu na miejscu, holowania pojazdu, transportu dla podróżnych, parkingu strzeżonego. W wariancie Komfort, Rozszerzony i VIP klienci mogą dodatkowo liczyć na  nocleg dla podróżnych i samochód zastępczy. Najszersze, dostępne warianty (Rozszerzony i VIP), gwarantują ponadto dostarczenie paliwa, wymianę koła i pomoc tłumacza, oraz obejmują zdarzenia również na terenie Europy.

Z naszych badań i statystyk wynika, że realne wsparcie i pomoc w sytuacji zdarzenia drogowego jest najbardziej doceniane przez klientów posiadających ubezpieczenie samochodu. Cieszymy się, że dzięki współpracy z Rankomant.pl, klienci będą mogli zakupić samodzielne, niezależny assistance, który będzie idealny dla osób szukających całorocznej ochrony, jak również potrzebujących wsparcia w przypadku, krótkoterminowych wyjazdów, również poza granice Polski – mówi Marcin Zieliński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska.

Ubezpieczenie assistance można zakupić na platformie Rankomat.pl

Nadesłał:

Europ Assistance Polska

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl