Europ Assistance z pomocą na drodze dla klientów Balcia Insurance


2022-03-09
Europ Assistance został wybrany jako Partner obsługujący klientów Balcia Insurance w zakresie oferowanych pakietów Car Assistance, które są przydatne w razie problemów z samochodem w trakcie podróży.

 

Pomoc dostępna jest w trzech wariantach i dedykowana jest posiadaczom aut osobowych i pojazdów dostawczych do 3,5 tony.

Ubezpieczenie Balcia Car Assistance można kupić w trzech wariantach: Podstawowym, Rozszerzonym i Maksymalnym. Warianty różnią się między sobą zakresem ochrony

i terytorium, które będzie obejmowało ubezpieczenie.

Oferta dedykowana klientom Balcia ma za zadanie w kompleksowy sposób wesprzeć ich w trudnej sytuacji na drodze. Zróżnicowanie pakietów pozwala klientowi wybrać optymalny dla jego potrzeb wariant ochrony – mówi Marcin Zieliński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska.

W ramach poszerzenia współpracy z Europ Assistance mamy nadzieję na dalsze owocne współdziałanie w dążeniu do zapewnienia najlepszej, dopasowanej do oczekiwań klienta pomocy w nagłych przypadkach, jakie czekają na drodze. Wierzymy, że wspólnie uda nam się sprostać oczekiwaniom klientów i zapewnić najlepszą pomoc nawet w najbardziej zaskakujących sytuacjach – dodaje Bartosz Jasik, Motor Product Manager w Balcia Insurance.

Pakiet Podstawowy zapewnia ochronę na terenie Polski, w sytuacji kolizji drogowej. Ubezpieczony ma zagwarantowany dostęp do usprawnienia pojazdu na miejscu, holowania, holowania przyczepy, transportu kierowcy i pasażerów, parkowania pojazdu na parkingu strzeżonym przez 3 doby, czy złomowania pojazdu.

 

W wariancie rozszerzonym, który będzie pomocny w sytuacji awarii, wypadku, czy unieruchomienia samochodu dostępne są również dodatkowe świadczenia. Jeżeli w wyniku wypadku, pojazd klienta był holowany i jest w naprawie, może on liczyć na organizację
i pokrycie kosztów pojazdu zastępczego do 5 dni, wraz z jego podstawieniem albo odbiorem. W wariancie tym wydłużony jest również limit holowania do 500 km.

 

Najszerszy wariant Maksymalny, dedykowany jest posiadaczom pojazdów nie starszych niż 16 lat. Będzie chronił klientów, którzy w sytuacji awarii, wypadku lub unieruchomienia samochodu będą potrzebowali pomocy  również w Europie. Opcja Maksymalna poza zakresem dostępnym w wariancie Rozszerzonym  zapewnia dłuższe holowanie do 800 km, a także dłuższy okres wynajmu pojazdu zastępczego (do 10 dni) zarówno w sytuacji awarii, jak i wypadku. Dodatkowo klient, który wykupi ten wariant, może liczyć na podróż powrotną do miejsca zamieszkania, kontynuację podróży do miejsca docelowego, czy zakwaterowanie w hotelu na maksymalnie 3 doby.

 

Nadesłał:

Europ Assistance Polska

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl