XIV Rajd Arabela Rally zawita do Portu Łódź


XIV Rajd Arabela Rally zawita do Portu Łódź
2019-06-06
Port Łódź zaprasza na XIV już rajd samochodowy z cyklu Arabela Rally, dedykowany kobietom. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa ponieważ utrzymana w olimpijskim klimacie. W rajdzie udział weźmie 135 Pań w 36 załogach.

W Centrum przy Pabianickiej 245 zawodniczki pojawią się w najbliższą sobotę 8 czerwca w godzinach 12:00 – 17:00. Wszystkie konkurencje samochodowe zaplanowane zostały na parkingu zewnętrznym. Na startujące w zawodach Panie oraz Klientów Portu Łódź czeka mnóstwo atrakcji i zabawnych konkursów nie tylko w motoryzacyjnym klimacie! Tradycją Arabela Rally jest to, że wszystkie konkurencje stanowią tajemnicę do czasu rozpoczęcia rajdu, zatem dla wszystkich – i uczestniczek zawodów i gości – zaplanowane zmagania stanowią niespodziankę!

Przeczytaj również:

W związku z tym, że XIV Arabela Rally jest edycją olimpijską, podczas imprezy w Porcie Łódź odbędą się konkurencje nawiązujące do olimpijskich dyscyplin sportowych ale… z przymrużeniem oka i na wesoło! Każdy będzie mógł wziąć udział m. in. w meczu hokeja, a także w rzucie dyskiem na odległość. Dobra zabawa i mnóstwo śmiechu gwarantowane! Na wszystkich uczestników, w sobotę na parkingu Portu Łódź czekać będą również stanowiące niespodziankę pojazdy, na których każdy będzie mógł się bezpłatnie przejechać.

Podczas rajdu Arabela Rally Panie przez dwa dni będą musiały pokonać blisko 200 km po województwie łódzkim, będą też rywalizować ze sobą w ponad 60 konkurencjach motoryzacyjnych.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl