Raty Credit Agricole w autoryzowanych serwisach Renault i Dacia


Raty Credit Agricole w autoryzowanych serwisach Renault i Dacia
2020-11-05
Bank Credit Agricole wraz z RCI Leasing Polska i Renault Polska udostępnił klientom autoryzowanych serwisów Renault i Dacia możliwość płacenia w ratach za usługi serwisowe, części zamienne, akcesoria i ubezpieczenie komunikacyjne.

Posiadanie samochodu wiąże się z  kosztami. Aby bezpiecznie poruszać się po drodze kierowcy muszą regularnie robić przeglądy i naprawy, posiadać ubezpieczenie, a także wymieniać zużyte części. W trakcie użytkowania samochodu mogą zdarzyć się też niespodziewane wydatki, mogące nadszarpnąć domowy budżet, wówczas koszty lepiej rozłożyć na Wygodne Raty. Credit Agricole wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wspólnie z Renault Polska i RCI Leasing Polska proponuje kredyty ratalne w autoryzowanych serwisach Renault i Dacia.

 

Klienci mogą sfinansować kredytem ratalnym udzielanym przez bank usługi i pakiety serwisowe, części zamienne i akcesoria, ubezpieczenia komunikacyjne dla programów Renault i Dacia oraz ubezpieczenia kosztów napraw samochodów używanych. Dodatkowo z myślą o zbliżającej się zimie, w okresie 10/2020 – 02/2021 bank wspólnie z partnerami przygotował specjalną promocję na zakup kompletu kół zimowych w kredycie ratalnym (do 6 rat) 0% RRSO 0%.

 

- Oferta, z którą wychodzimy do naszych klientów jest stworzona z myślą o ich potrzebach. Dzięki niej klienci mogą skorzystać z usług autoryzowanych serwisów Renault i Dacia, które oferują profesjonalną obsługę serwisową oraz najwyższą jakość produktów, i jednocześnie rozłożyć wydatek w czasie – mówi Maciej Cygan-Duszyński, Dyrektor Sprzedaży Credit Agricole. 

  Proces przyznania kredytu ratalnego jest szybki i prosty. Wystarczy, że klient poinformuje pracownika w autoryzowanym punkcie serwisowym  o zamiarze zakupu na raty,  a  operator systemu bankowego dopełni formalności. Decyzja o przyznaniu kredytu ratalnego trwa maksymalnie 15 minut.

Nadesłał:

prca

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl