Praca u dealera BMW


Praca u dealera BMW
2018-10-28
Dealerzy BMW w całym kraju poszukują osób na wiele zróżnicowanych stanowisk związanych przede wszystkim ze sprzedażą. Oferują pracę opartą na doskonałych warunkach, świetne zarobki, premie uznaniowe, a także wiele ciekawych szkoleń, które pozwalają na rozwijanie pasji.

Jeżeli lubisz motoryzację i rozglądasz się za nową pracą, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Zachęcamy do poznania bliżej kilku przygotowanych przez nas propozycji, które na pewno pozytywnie Cię zaskoczą - https://www.praca-dealerbmw.pl/

Przeczytaj również:

- Kierownik Działu Sprzedaży

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za cały swój zespół, a także osiągane przez niego wyniki. Powinna umiejętnie zarządzać oraz wspierać ekipę, a także inspirować jej członków. Do obowiązków Kierownika Działu Sprzedaży należy opracowywanie planów sprzedaży, budżetów, jak również dbanie o prawidłowe funkcjonowanie salonu samochodowego. Od kandydatów na to stanowisko wymagane jest doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą, jak również zainteresowanie marką BMW, a także ogólnie motoryzacją.

- Doradca do spraw sprzedaży

To osoba, która powinna zadbać o sprzedaż pojazdów marki BMW. Jest ona z Klientami od wyboru samochodu aż do przekazania im go. Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy komunikatywności, umiejętności negocjacyjnych, wysokiej kultury osobistej. Praca u dealera BMW jako Doradca do spraw sprzedaży wiąże się z cierpliwością, opanowaniem, a także znajomością ludzkich potrzeb.

- Product Genius

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należą zarówno informowanie, jak i doradzanie klientom w zakresie samochodów marki BMW. Od potencjalnych kandydatów wymagamy przede wszystkim niekłamanej pasji, którą pragną dzielić się z innymi. Zainteresowanie motoryzacją pomożemy rozwijać poprzez liczne szkolenia. Product Genius powinien być na bieżąco z innowacjami w zakresie motoryzacji, jak również doskonale znać zalety produktów Bawaria Motors. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku prowadzi także jazdy testowe, prezentuje wszelkie dostępne systemy oraz opcje, skrupulatnie odpowiada na wszelkie pytania. Ponadto powinna być w kontakcie z innymi specjalistami do spraw sprzedaży, z którymi będzie wymieniała się informacjami o produktach. Zainteresowanym osobom oferujemy pakiet szkoleń, które pozwolą nabyć rzetelną wiedzę również osobom wcześniej nie związanym z podobnym stanowiskiem. Wystarczy ambitne podejście do pracy, zaangażowanie, chęć do podejmowania nowych, często nawet bardzo trudnych wyzwań, a także prawdziwa fascynacja tematem motoryzacji.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl