Mio zaprasza na Warsaw Motor Show 2018


2018-11-14
W ubiegłym roku na 124000 metrach kwadratowych targi Warsaw Motor Show 2017 zgromadziły ponad 160000 tysięcy odwiedzających. Na wydarzeniu premierowo zostało zaprezentowane ponad 20 nowych modeli samochodów oraz urządzeń peryferii samochodowych.

Warsaw Motor Show 2018 to jedno z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce i w tej części Europy. Podczas targów, zaprezentowane zostaną premierowe modele wiodących marek samochodowych oraz firm.z sektora motoryzacyjnego. Na stosiku Mio nie zabraknie nowych modeli wideorejestratorów z nowej serii J oraz urządzeń marki, które na co dzień pomagają poruszać się po drogach

Przeczytaj również:

 

Stoisko w sobotę o godzinie 1:00 odwiedzi Adam Klimek – najbardziej znany mechanik RP. Adam z chęcią odpowie na, każde pytanie oraz postara się dobrać odpowiednie urządzenia Mio do każdego rodzaju samochodu.

 

Targi Warsaw Motor Show odbędą się w dniach 16-18 listopada  w centrum Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Mio zaprasza odwiedzających na swoje stoisko w hali D  od piątku do niedzieli w godz. 09:00-18:00.

 

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie internetowej organizatorów: https://warsawmotorshow.com/

Nadesłał:

Krzysztof Kiszewski

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl