Land Rover Racing Weekend by Rossignol na Jaworzynie Krynickiej Mocne zakończenie ferii!


2022-02-18
W czasie dwóch dni niepowtarzalnego wydarzenia – Land Rover Racing Weekend Rossignol, stacja Jaworzyna Krynicka stanie się mekką narciarzy i fanów motoryzacji. 25 i 26 lutego zostanie rozegrany Puchar Polski i Eliminacje Mistrzostw Polski Masters 2022, zawody Amatorów PZN w narciarstwie alpejskim.

W czasie dwóch dni niepowtarzalnego wydarzenia - Land Rover Racing Weekend Rossignol, stacja Jaworzyna Krynicka stanie się mekką narciarzy i fanów motoryzacji. 25 i 26 lutego zostanie rozegrany Puchar Polski i Eliminacje Mistrzostw Polski Masters 2022, zawody Amatorów PZN w narciarstwie alpejskim.  Do udziału w zawodach można zapisywać się już dziś. To idealne zakończenie ferii.

 

Zima w tym roku nie zawiodła. Jej uroki postanowiły wykorzystać dwie kultowe marki - Land Rover
i Rossignol, i zaprosić wszystkich, którzy chcą podjąć wyzwanie i sprawdzić się w wyjątkowych zawodach narciarskich dla amatorów.

Land Rover Racing Weekend by Rossignol to dwa przejazdy kobiet i mężczyzn w 5. kategoriach wiekowych, w dwóch dyscyplinach: slalomie
i slalomie gigancie.  Rozpoczną się w piątek 25 lutego o godzinie 16:15. Zawodnicy chętni do wzięcia udziału w wieczornych zmaganiach powinni zgłosić się za pomocą formularza online na stronie www.racingweekend.pl lub do biura zawodów, które będzie otwarte od 10:00 przy dolnej stacji gondoli Jaworzyny Krynickiej. Od 11:00 do 13:00 planowany jest trening dla zarejestrowanych zawodników. Start drugiego przejazdu przewidziany jest na godzinę ok.18:15, a około 20:30 rozdanie pucharów i losowanie nagród. W sobotę zawody odbędą się za dnia, a pierwsze przejazdy ruszą
o 11:00. 

Zwycięzców Land Rover Racing Weekend by Rossignol 2022 poznamy w sobotnie popołudnie. Wtedy także rozdane zostaną nagrody o łącznej wartości 15 000 PLN.

W przerwie między zawodami, dla zawodników, jak i kibiców organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Na fanów motoryzacji czekają legendarne SUV'y Land Rover klasy premium, między innymi najnowszy


Defender, którego wyjątkowe właściwości będzie można przetestować w czasie jazd próbnych oraz wjeżdżając na ekstremalną pochylnię o nachyleniu blisko 40'. Jazdy na rampie odbywać się będą na fotelu pasażera, a za kierownicą zasiądą doświadczeni instruktorzy, którzy zaprezentują terenowe możliwości Land Rover'ów.

Marka Rossignol zaś  zaprasza do specjalnej strefy testowej, gdzie bezpłatnie będzie można wypożyczyć do testów narty Rossignol i Dynastar z przyszłorocznej kolekcji 2022/2023.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Bogumiła Raulin - polska himalaistka i podróżniczka, miłośniczka wspinaczki wysokogórskiej i szybownictwa. W 2018 roku została najmłodszą Polką, która zdobyła Koronę Ziemi. Laureatkę nagrody Forbes i marki Range Rover „Leaders of Future" 2021 będzie można spotkać w strefie w piątek.

Program Zawodów Land Rover Racing Weekend by Rossignol 2022

PROGRAM ZAWODÓW - SLALOM
Piątek 25.02.2022

10:00                  Otwarcie biura zawodów
11:00 - 13:00    Trening GS dla zarejestrowanych zawodników
15:30 - 16:00    Oglądanie trasy
16:15                  Start zawodów SL, przy nocnym oświetleniu
18:15                  Przewidywany start drugiego przejazdu
20:30                  Rozdanie pucharów/losowanie nagród

PROGRAM ZAWODÓW - SLALOM GIGANT
Sobota 26.02.2022

9:00                     Otwarcie biura zawodów
10:30 - 11:00     Oglądanie trasy pierwszego przejazdu
11:15                  Start zawodów GS, pierwszy przejazd
13:30                  Oglądanie trasy drugiego przejazdu
14:00                  Start drugiego przejazdu
17:00                  Rozdanie pucharów/losowanie nagród

Regulamin Zawodów i więcej informacji na  www.racingweekend.pl  oraz na kanałach social media

Land Rover Racing Weekend by Rossignol 2022

 

  • ORGANIZATOR: PM SPORT, EUREKA EVENT & COMMUNICATION, BX CONCEPT, RASC NARCIARSKI KLUB SPORTOWY
  • SPONSOR TYTULARNY: LAND ROVER POLSKA
  • ORGANIZATOR TYTULARNY: ROSSIGNOL POLSKA
POZOSTALI PARTNERZY: PZN, ADVENTURE SPORTS STORE, BNP PARIBAS, JAWORZYNA KRYNICKA GRUPA PKL, ACARD, LIMPOL, PKL, HOTEL KRYNICA, HEVIRAN, FUNDACJA ANDER, FRANKOR, RED BULL    

Nadesłał:

slawekul

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl