Hyundai promuje samochody przyszłości dostępne już dziś


Hyundai promuje samochody przyszłości dostępne już dziś
2019-07-18
Z początkiem lipca marka Hyundai rozpoczęła promocję swoich flagowych modeli o napędzie elektrycznym. Za zakup mediów w kampanii odpowiedzialna jest agencja mediowa Havas Media.

W dobie globalnej troski o środowisko, obniżania emisji dwutlenku węgla oraz zapewnień ze strony branży motoryzacyjnej dotyczących wprowadzenia alternatywnych napędów w przyszłości, marka Hyundai oferuje aktualnie już trzy modele o zerowej emisji dwutlenku węgla. Wśród nich znajdują się: KONA Electric - pierwszy w Europie subkompaktowy SUV-a z napędem elektrycznym o zasięgu do 449 km na jednym ładowaniu, IONIQ Electric dostępny również w wersji hybrydowej oraz hybrydowej z możliwością ładowania z zewnątrz oraz Nexo, samochód elektryczny z wodorowymi ogniwami paliwowymi, który aktualnie nie jest dostępny na polskim rynku ze względu na brak infrastruktury stacji wodorowych.

Hyundai wraz z początkiem lipca rozpoczął kampanię promującą wszystkie trzy modele. Zaplanowane działania reklamowe potrwają do końca sierpnia, a w kampanii wykorzystywane są spoty w TV, online oraz w kanałach social media. Za przygotowanie materiałów kreatywnych (digital), planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Havas Media. Za przygotowanie spotu TV odpowiedzialna jest agencja Opus B. 

Nadesłał:

PR Communication

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl