Akcja „Bezpieczne Wakacje Bezpiecznym Samochodem” w VIVO! Krosno


Akcja „Bezpieczne Wakacje Bezpiecznym Samochodem” w VIVO! Krosno
2019-06-21
W dniach 21-22 czerwca na parkingu przed VIVO! Krosno będzie można skorzystać z bezpłatnej Strefy Serwisowej, w której eksperci z Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów LO-STARK sprawdzą stan techniczny samochodów. Akcja „Bezpieczne Wakacje Bezpiecznym Samochodem” trwać będzie w godz. 9.00-21.00.

Większość z nas na urlopy wybiera się właśnie samochodem, dlatego warto przed wyjazdem poświęcić trochę czasu na sprawdzenie, czy nasze pojazdy są w pełni sprawne i gotowe do bezpiecznej podróży. Wakacyjny przegląd auta jest jednym z istotnych etapów planowania podróży, dlatego w dniach 21-22 czerwca, w godz. 9.00-21.00, na parkingu przy VIVO! Krosno będzie działać Strefa Serwisowa, w której eksperci bezpłatnie sprawdzą m.in.: jakość płynu hamulcowego, poziom płynów eksploatacyjnych, stan i ciśnienie opon oraz ustawienie świateł.

Przeczytaj również:

- Z roku na rok spotykamy coraz więcej świadomych kierowców, dbających o bezpieczeństwo własne i pasażerów. Kierowcy chętniej niż jeszcze kilka lat temu decydują się na przykład na wymianę elementów układu hamulcowego – tarcz, klocków czy płynów, nie czekając na ich całkowite zużycie - mówi Rafał Lorenc, właściciel stacji kontroli pojazdów LO-STARK, partner akcji „Bezpieczne Wakacje Bezpiecznym Samochodem”. - Przygotowując pojazd do wakacyjnego wyjazdu powinniśmy przede wszystkim szczególną uwagę zwrócić na stan bieżnika i ciśnienie w oponach, poziom i jakość płynów eksploatacyjnych, stan zawieszenia oraz układu hamulcowego a także skontrolować działanie i ustawienie świateł w pojeździe - dodaje.

Nie zapominajmy, że na komfortową podróż wpływa również odpowiednia temperatura w pojeździe, dlatego już od 125 zł będzie można skorzystać także z serwisu klimatyzacji. W ramach serwisu klimatyzacji ozonowanie pojazdu zostanie przeprowadzone gratis.

Dla korzystających ze Strefy Serwisowej przygotowano również Strefę Chillout.

- Serdecznie zachęcamy wszystkich do skorzystania ze Strefy Serwisowej, która czynna będzie na terenie naszego parkingu w dniach 21-22 czerwca. Każdy chętny sprawdzi tu stan swojego pojazdu przed dłuższymi wyjazdami wakacyjnym. Nie lada gratką będzie również symulator jazdy samochodem, a także ekspozycja wyjątkowych pojazdów, na tle których będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie  - mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

Partnerem akcji jest Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów LO-STARK.

Serdecznie zapraszamy!

Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl