Taniej do Europy z nawigacją AutoMapa


2022-06-28
Podczas gdy na rynku rosną ceny usług turystycznych oraz paliwa , AutoMapa obniża cenę na nawigację z mapami całej Europy, która w nowej subskrypcji rocznej kosztuje 8,25 zł miesięcznie.

Sezon wakacyjny właśnie się zaczyna, a Polacy planują lub już wybierają się w pierwsze trasy po Europie. Zgodnie z wynikami badania na zlecenie Accor Northern Europe, 53 proc. z nas chce podróżować więcej niż przed 2020 rokiem, a prawie 60 proc. jest skłonnych wydać więcej na wakacje w tym roku. Polacy najchętniej wybiorą Hiszpanię (40 proc.), Włochy (39 proc,), Grecję (33 proc.) czy Chorwację (32 proc.).    

Dane European Travel Commission  wskazują zaś, że ponad 2,3 mln z nas może wybierać się na urlop samochodem. AutoMapa, chcąc ułatwić zagraniczne podróże własnym autem, wprowadza nową subskrypcję roczną, obejmującą w niższej cenie najdokładniejsze mapy Polski i całej Europy. Od 24 czerwca, za rok nawigacji z AutoMapą po Europie kierowcy zapłacą jedynie 99 zł, co w przeliczeniu na miesiąc stanowi równowartość zaledwie jednego litra paliwa.  

Do tej pory użytkownik przy zakupie subskrypcji musiał zdecydować, czy wybiera mapy Polski czy Europy. Na progu wakacji ułatwiamy te decyzje, oferując kierowcom więcej za mniej. Pełne dane mapowe Europy są od teraz zawarte w podstawowej subskrypcji, która jest dodatkowo tańsza od dotychczasowej licencji na Europę - komentuje Rafał Mikołajczak, prezes zarządu AutoMapa.  

W kontekście podróży zagranicznych spore znaczenie ma fakt, że AutoMapa umożliwia pobranie pełnych danych mapowych do pamięci urządzenia, a wszystkie operacje wyszukiwania i wyznaczania tras odbywają się lokalnie w smartfonie lub tablecie.  

"Pełna funkcjonalność offline odróżnia nasz produkt od większości nawigacji dostępnych na rynku. Zabezpiecza to naszych użytkowników przed niespodziewanymi kosztami roamingu danych lub brakiem dostępu do nawigacji, gdy zagraniczna sieć działa niestabilnie.” - dodaje Rafał Mikołajczak. Podróżując przez różne kraje, kierowcy wysoko oceniają wyświetlane przez AutoMapę informacje o obowiązującym w danym miejscu ograniczeniu prędkości. 

Subskrypcja roczna jako najczęściej wybierana przez użytkowników i najkorzystniejsza cenowo, jest rekomendowanym wyborem. Dla mniej zdecydowanych lub korzystających z nawigacji sezonowo, AutoMapa proponuje także alternatywną subskrypcję miesięczną bez zobowiązań, w cenie 29 zł za miesiąc, z pełnymi mapami Europy.  

Wygodnie, bezpiecznie i do celu  

AutoMapa to nowoczesna nawigacja łącząca zalety rozwiązań online i offline, która głosem Krzysztofa Hołowczyca prowadzi kierowców po Polsce i Europie od niemal 20 lat. Zawiera szczegółowe, na bieżąco aktualizowane autorskie mapy Polski z aktualnymi danymi o przejezdności dróg, rozmieszczeniu radarów, kontroli drogowych, danymi traffic oraz najwyższej jakości mapy Europy rozwijane we współpracy z partnerami zagranicznymi. 

Posiadacze samochodów wyposażonych w Android Auto lub CarPlay mogą używać funkcji nawigacyjnych na zintegrowanym wyświetlaczu pojazdu. W całej Europie AutoMapa informuje o dozwolonej prędkości na danej trasie, ostrzegając o ewentualnym przekroczeniu. Dzięki temu kierowcy łatwiej jest dostosować się do przepisów obowiązujących w danym kraju i, mając wsparcie w nowoczesnej aplikacji, czerpać więcej radości z samej podróży.  

 

Nadesłał:

PRnewsy

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl